مراسم بزرگداشت استاد شهید مطهری و روز معلم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد آستانه اشرفیه

کد : 9

دانشگاه آزاد اسلامی واحد آستانه اشرفیه به مناسبت میلاد با سعادت مولی الموحدین حضرت علی (ع) ، روز معلم و بزرگداشت معلم شهید مرتضی مطهری مراسمی را با حضور دکتر اصغرنیا ریاست محترم واحد ، مسئولین ، معاونین ، اساتید ، کارکنان و دانشجویان در روز سه شنبه مورخه 15/2/93 راس ساعت 14 در سالن همایش این دانشگاه برگزار نمود . در این مراسم که جناب آقای کهالی معاون محترم فرماندار ، جناب آقای سلیمانی معاون محترم شهردار ، جناب آقای اسماعیل همایونی ریاست محترم آموزش و پرورش و نماینده محترم فرماندهی محترم انتظامی شهرستان آستانه اشرفیه حضور داشتند ، ابتدا دکتر اصغرنیا ریاست محترم دانشگاه به ایراد سخنرانی پرداختند و مطالبی را به شرح ذیل در خصوص این روز بزرگ بیان نمودند .

 

- در مسیر توسعه ، محور بایستی ( فرهنگ ، زیرساخت ها و نظام آموزشی) باشد که با توجه به بیانات مقام معظم رهبری این محورها به عنوان یک اصل می باشند و مکمل یکدیگر نیز هستند .

 

- معلم اول ذات پاک حق تعالی بود و به واسطه تعالیم الهی شایسته سجده ملائک و جانشین خداوند روی زمین شد و وظیفه ماست که قدر و منزلت مقام استاد و معلم را درک کنیم و بدیده تعظیم و تکریم ، حق شاگردی را بجا آوریم .

 

 

در ادامه این برنامه سخنران مراسم ، حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا عبدی استاد حوزه و دانشگاه گیلان به ایراد سخنرانی پرداختند .

 

در پایان این مراسم از اساتید این واحد دانشگاهی تقدیر و تشکر به عمل آمد و لوح یادبودی نیز به جهت زحمات این سرمایه های دانشگاه به آن ها اهداء گردید و سه نفر از اساتید به اسامی ( خانم فاطمه قناعتی – خانم مریم باطبی – خانم ریحانه حوصله دار) به عنوان اساتید نمونه این واحد دانشگاهی انتخاب شدند . این مراسم در ساعت 16 با پذیرایی از کلیه میهمانان ، مدعوین و دانشجویان به پایان رسید . روابط عمومی دانشگاه