دانشگاه آزاد اسلامی واحد آستانه اشرفیه

کد : 1187

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام: روحیه انقلابی از برجسته‌ترین دستاوردهای امام(ره)، انقلاب و دفاع‌مقدس است

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: روحیه انقلابی از برجسته‌ترین دستاوردهای امام خمینی(ره انقلاب اسلامی و دوران دفاع‌مقدس محسوب می‌شود.

به گزارش خبرگزاری آنا، سردار سرلشکر پاسدار محسن رضایی صبح امروز در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت با ابراز خرسندی از حضور در گیلان اظهار کرد: گیلان از استان‌های مؤثر در پیروزی انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس است.

وی با بیان اینکه تقویت روحیه انقلابی از مهم‌ترین اثرات دفاع مقدس است، تأکید کرد: روحیه انقلابی از برجسته‌ترین دستاوردهای امام خمینی(ره)، انقلاب اسلامی و دوران دفاع‌مقدس محسوب می‌شود.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه روحانیت در رأس هرم دفاع از ارزش‌های اسلام و انقلاب ایستاده است، افزود: برای پیشرفت و امنیت کشور نیاز به روحیه انقلابی داریم زیرا روحیه انقلابی در دفاع از ارزش‌ها سرچشمه انقلاب اسلامی مردم ایران است.

رضایی با بیان اینکه اکنون مسئولیت ما سنگین‌تر از گذشته است، عنوان کرد: شهید سردار حاج‌قاسم سلیمانی با خون پاک خود بعثتی ایجاد کرد که با تحلیل‌های مادی قابل محاسبه نیست.

وی به ضرورت اتحاد جوانان انقلابی اشاره و بیان کرد: با بازگشت به سرچشمه اقتدار خود می‌توانیم از موانع و مشکلات عبور کنیم، حتی اگر مشکلات ما ۱۰ برابر بیشتر از وضعیت فعلی باشد.