قوانین و مقررات سایت

کد : 10032

قوانين عمومي

کاربر گرامي لطفاً موارد زير را جهت استفاده بهينه از خدمات دانشگاه آزاد آستانه اشرفیه به دقت ملاحظه فرمايبد. ورود و ثبت نام کاربران به وب‏‌ سايت دانشگاه آزاد آستانه اشرفیه به معناي آگاه بودن و پذيرفتن شرايط و قوانين و همچنين نحوه آشنايي از سرويس‌‏ها و خدمات این دانشگاه است.

ارتباطات الکترونيکي

هنگامي که شما از سرويس‌‏ها و خدمات دانشگاه آزاد آستانه اشرفیه استفاده مي‏‌کنيد، سفارش اينترنتي خود را ثبت يا خريد مي‏‌کنيد و يا به دانشگاه ايميل مي‏‌زنيد، اين ارتباطات به صورت الکترونيکي انجام مي‏‌شود و در صورتي که درخواست شما با رعايت کليه اصول و رويه‏‌ها باشد، شما موافقت مي‌‏کنيد که کار به صورت الکترونيکي (از طريق پست الکترونيکي، سرويس پيام کوتاه و ساير سرويس‌هاي الکترونيکي) به درخواست شما پاسخ دهد. همچنين جهت اطلاع رساني رويدادها، خدمات و سرويس‌هاي ويژه يا پروموشن‌ها، امکان دارد دانشگاه براي اعضاي وب سايت ايميل يا پيامک ارسال نمايد. در صورتي که کاربران تمايل به دريافت اينگونه ايميل و پيامک‌ها نداشته باشند، مي‌توانند عضويت دريافت خبرنامه دانشگاه آزاد آستانه اشرفیه را لغو کنند.

حفظ حريم شخصي

به اطلاعات خصوصي اشخاصى که از خدمات سايت استفاده مي‏‌کنند، دانشگاه آزاد آستانه اشرفیه احترام گذاشته و از آن محافظت مي‏‌کند. دانشگاه متعهد مي‏‌شود در حد توان از حريم شخصي شما دفاع کند و در اين راستا، تکنولوژي مورد نياز براي هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سايت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سايت دانشگاه، شما رضايت خود را از اين سياست نشان مي‏‌دهيد. همه مطالب در دسترس از طريق هر يک از خدمات دانشگاه مانند متن، گرافيک، آرم، آيکون دکمه، تصاوير، ويدئوهاي تصويري، موارد قابل دانلود و کپي، داده‌ها و کليه محتواي توليد شده توسط این دانشگاه جزئي از اموال آن محسوب مي‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامي مطالب موجود و در دسترس در انحصار دانشگاه آزاد آستانه اشرفیه است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبي، حق پيگرد قانوني را براي این دانشگاه محفوظ مي‏‌دارد. علاوه بر اين، اسکريپت‌ها، و اسامي خدمات قابل ارائه از طريق هر يک از خدمات ايجاد شده توسط دانشگاه و علائم تجاري ثبت شده نيز در انحصار این ارگان است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاري پيگرد قانوني دارد. کاربران مجاز به استفاده از مشتقات وب‏‌سايت و يا هر يک از خدمات و يا مطالب، دانلود يا کپي کردن اطلاعات با مقاصد تجاري، هر گونه استفاده از داده کاوي، روبات، يا روش‌‏هاي مشابه مانند جمع آوري داده‌‏ها و ابزارهاي استخراج نيستند و کليه اين حقوق به صراحت براي دانشگاه آزاد آستانه اشرفیه محفوظ است.